African Music School – LIVE
22 August 2021 22 August 2021
Time: 19:00
Venue: Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II
Instrumenty zamiast broni”! To hasło wraca do Częstochowy jak boomerang! Po zeszłorocznym, charytatywnym koncercie naszych lokalnych artystów w hotelu Mercure Częstochowa Centrum, któremu towarzyszyła zbiórka instrumentów i akcesoriów muzycznych na rzecz jedynej działającej w RCA szkoły muzycznej, założonej przez polskiego misjonarza, br. Benedykta Pączkę, nadszedł czas na „odbicie piłeczki”!
Tym razem to uczniowie African Music School przyjadą do naszego miasta, aby rozbudzić serca częstochowskiej publiczności afrykańskimi (i nie tylko!) rytmami!
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, jedyne i niepowtarzalne w naszym mieście! African Music School zaśpiewa i zagra dla nas na żywo w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II.
Muzykom towarzyszyć będzie Amelia Cierpiał, skrzypaczka, wokalistka, aranżerka, laureatka wielu nagród z konkursów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, stypendystka nagród Prezydenta Miasta Częstochowa oraz Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej (CEA) za szczególne osiągnięcia muzyczne, która swoją muzyką rozpocznie koncert!
Moc pozytywnych wrażeń gwarantowana! Wstęp FREE! Zapraszamy!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart